Kasa fiskalna Rumba została zaprojektowana dla średnich i małych placówek handlowych, w oparciu o dotychczasowe doświadczenia NOVITUS S.A.. Kasa znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba drukowania dużej ilości paragonów w krótkim czasie. Wbudowana bateria zapewnia możliwość sprzedaży w przypadku braku zasilania zewnętrznego

 

Rumba

Łatwość obsługi:

Kasa fiskalna Rumba jest bardzo łatwa w obsłudze. Dzięki alfanumerycznemu wyświetlaczowi wszystkie komunikaty pojawiają się w języku polskim. Specjalnie zaprojektowana klawiatura umożliwia łatwe i szybkie wpisywanie liter, również polskich znaków.

Komfort pracy:

Kasa fiskalna Rumba zapewnia komfort pracy dzięki zastosowaniu 42 klawiszy szybkiej sprzedaży. Niezawodna drukarka termiczna zapewnia cichy i szybki wydruk dużej ilości paragonów.

Bezpieczeństwo:

Wbudowana bateria zapewnia ciągłość sprzedaży w placówce handlowej przy braku zasilania zewnętrznego. Umożliwia również funkcjonowanie kasy na bazarach i w innych miejscach handlowych nie posiadających dostępu do sieci elektrycznej.

Uniwersalność:

Kasa Rumba współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem do akceptacji kart płatniczych i wagą. Podłączenie tych urządzeń przyspiesza zarówno sprzedaż, jak i programowanie kasy. Współpraca z terminalem płatniczym pozwala na szybką i bezpieczną realizacje transakcji przy użyciu kart płatniczych. Ponadto kasa umożliwia podłączenie szuflady.

Dodatkowe możliwości kasy:

Kasa Rumba dostępna jest również w opcji z 3 złączami RS232. Dzięki temu możliwe jest budowanie systemów opartych na komputerze, czytniku, wadze i terminalu do akceptacji kart płatniczych. Porty mogą być konfigurowane w następujący sposób:
  
1 - komputer lub czytnik, waga, terminal do akceptacji kart płatniczych
2 - czytnik lub waga, terminal do akceptacji kart płatniczych
3 - czytnik lub waga, terminal do akceptacji kart płatniczych


Informacje techniczne:

Pojemność pamięci: ok. 6000 kodów towarowych (PLU)
Wyświetlacze: dla obsługi - alfanumeryczny LCD 2x16 znaków,
                        dla klienta - numeryczny LED 9 znaków
Klawiatura: alfanumeryczna
Klawisze szybkiej sprzedaży: 42
Drukarka termiczna: CITIZEN LT 482 (2 x rolka termiczna 49 mm)
Formy płatności: gotówka, czek, kredyt, karta kredytowa, talon (bon)
Ilość kasjerów : 8
Możliwość podłączenia szuflady
Współpraca z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych i wagą oraz terminalem do akceptacji kart płatniczych (3xRS 232)
Wymiary: 330x320x165 mm   
Masa: 4,20 kg