NEXT - więcej niż kasa fiskalna

Fiskalizacja tego urządzenia w twojej firmie, to wielka oszczędność......, umożliwia ono wyeliminowanie komputera z programem magazynowo - sprzedażowym ( kasa wystawia  faktury, również do paragonów, prowadzi stany magazynowe ), umożliwia wyeliminowanie drukarki ( kasa drukuje faktury ). |
Nie potrzebny jest też klasyczny terminal do obsługi kart płatniczych (kasa posiada zabudowany terminal kart płatniczych, do kasy podłącza się tylko pinpad ). Istnieje również możliwość programowania i raportowania kasy przez Chmurę ( NoviCloud ). 
 Kasa posiada zainstalowany zdalny pulpit Quick Suport, przez który możesz skorzystać z wszystkich funkcjonalności kasy Next (na przykład, będąc poza firmą możesz ze smartfona wystawić klientowi fakturę ) .

 

W obudowie tego urządzenia fiskalnego zamknięte są:

drukarka fiskalna ( z obcinaczem papieru ), bardzo wydajny komputer z systemem android z dotykowym ekranem i klawiaturą fizyczną.

W wyniku tego połączenia uzyskujemy super nowoczesny system pos w znakomitej cenie o nieograniczonych możliwościach......
 

Przedstawiamy Państwu NOVITUS NEXT - system fiskalny następnej generacji.
Zobacz specjalną witrynę www.next.novitus.pl na której dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o kasie następnej generacji - NOVITUS NEXT
Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.
Jest dotyk i jest klawaitura fizyczna - obsługuj jak wolisz! Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej, bo wystawianie paragonów, faktur i faktur do paragonów, jest łatwe i  sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.
Bądź on-line ze swoimi kasami NEXT - połącz się z NoviCloud. NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

FISKALIZACJA drukarki fiskalnej w cenie zakupu.
 

 

 

 

 
DANE TECHNICZNE  
Nazwa: NOVITUS NEXT
Typ: System fiskalny następnej generacji
Przeznaczenie: wszystkie punkty handlowe i usługowe
 

PARAMETRY URZĄDZENIA

 
Liczba towarów: bez ograniczeń
Liczba stawek PTU: 7
Liczba stawek VAT: 7
Liczba kodów dowiązanych: bez ograniczeń
Liczba grup towarowych: bez ograniczeń
Liczba kasjerów: bez ograniczeń
Rabaty/narzuty: bez ograniczeń
Pojemność bufora ON-LINE: bez ograniczeń
Opakowania: bez ograniczeń
Nazwa towaru: 40 znaków
Nośnik kopii elektronicznej: karta uSD
 

MECHANIZM DRUKUJĄCY

 
Rodzaj: termiczny, easy loading
Typ: FUJITSU FTP 628 z obcinaczem papieru
Szerokość papieru: 57 mm rolka długości 60 m
 

KLAWIATURA

 
Rodzaj: mechaniczna oraz panel dotykowy
Liczba klawiszy: 20
 

WYŚWIETLACZE

 
Klient: LCD graficzny 132x32 piksele,podświetlany, czarno-biały
Kasjer: Ekran 7 cali TFT z panelem dotykowym
 

ZŁĄCZA

 
Złącza komunikacyjne:
 
3 x RS232, USB host, USB OTG, LAN, HDMI, audio
Współpraca z urządzeniami: komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą: tak, aktywna
 

ZASILANIE

 
Z sieci: zasilacz zewnętrzny 230V / 12V, 2A
Awaryjne: akumulator 7,4V, 2000mAh
 

WYMIARY

 
Szerokość/wysokość/głębokość: 262 x 96 x 242 mm
Waga: 1,8 kg

 

 

 fiskalizacja gratis