Obecnie fiskalizacja, w myśl nowych dopuszczeń MF, jest wykluczona !

Kasa fiskalna Małe Tango została zaprojektowana na bazie modelu Tango. Przeznaczona jest dla małych i średnich firm. Dzięki bardzo atrakcyjnej cenie kasa jest łatwo dostępna dla małych placówek handlowych. Wbudowana bateria zapewnia możliwość sprzedaży w przypadku braku zewnętrznego zasilania. Małe TANGO dostępne jest w dwóch wersjach: z jednym portem RS232 oraz w wersji z trzema portami RS232 (Małe TANGO 3RS).

Małe Tango

 

 

Łatwość obsługi:

Kasa fiskalna Małe Tango jest bardzo łatwa w obsłudze dzięki zastosowaniu alfanumerycznego wyświetlacza i klawiatury. Wszystkie komunikaty na wyświetlaczu dla obsługi pojawiają się w języku polskim. Dzięki temu programowanie i wykonywanie raportów jest bardzo proste - kasa prowadzi użytkownika "za rękę". Możliwość zaprogramowania 42 kodów dostępnych bezpośrednio z klawiatury pozwala na łatwą i szybką sprzedaż najbardziej popularnych towarów.

Bezpieczeństwo:

Wbudowana bateria zapewnia ciągłość sprzedaży w placówce handlowej przy braku zasilania zewnętrzengo. Umożliwia również funkcjonowanie kasy na bazarach i i nnych miejscach handlowych nie posiadających dostępu do sieci elektrycznej.

Uniwersalność :

Małe Tango dostępne jest z mechanizmem drukującym FUJITSU FTP634. Jest to mechanizm termiczny zapewniający sprawną i komfortową obsługę klienta. Kasa Małe TANGO współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych i wagą. Zastosowanie urządzeń peryferyjnych powoduje zwiększenie szybkości obsługi klienta. Kasa posiada wiele funkcji ułatwiające prowadzenie analiz sprzedaży - m.in. 10 rodzajów raportów i tzw. funkcje opakowań kaucjonowanych.


Informacje techniczne:

Pojemność pamięci: 6000 PLU
Klawiatura: alfanumeryczna
Wyświetlacze: dla obsługi - alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków,
                        dla klienta - numeryczny LED 9 znaków
Form płatności: gotówka, czek, kredyt, karta kredytowa, talon (bon)
Ilość kasjerów: 7
Ilość działów towarowych: 42
Współpraca  z urządzeniami zew.: komputer, czytnik kodów
                                                      kreskowych, wagą.
Papier: 2 x rolka termiczna 38 milimetrów
Możliwość podłączenia szuflady
Wymiary: 330x320x165 mm
Masa: 3,65 kg