Obecnie fiskalizacja, w myśl nowych dopuszczeń MF, jest wykluczona !Drukarka fiskalna VENTO z wyświetlaczem obrotowym jest rozwiniętą wersją drukarki VENTO. Zastosowano w niej duży, obrotowy wyświetlacz diodowy dla klienta, oraz rozbudowana została baza kodów towarowych.

 

 

Vento

 
 

Czytelny wyświetlacz został umieszczony na wsporniku. Dzięki niemu w każdych warunkach i w każdym otoczeniu klient bez problemu będzie mógł odczytać kwoty pojawiające się na wyświetlaczu. Takie rozwiązanie docenią przede wszystkim placówki handlowe, w których układ, rozmieszczenie lub wielkość przestrzeni przeznaczonej do dokonywania sprzedaży są w pewien sposób ograniczone. Urządzenie docenią również klienci tych placówek, którzy bez wysiłku będą mogli odczytać wartości zakupywanych towarów.

VENTO z wyświetlaczem obrotowym posiada rozbudowaną w porównaniu z pierwotną wersją VENTO bazę kodów towarowych do 120 000! Jest to obecnie największa baza kodów towarowych wśród drukarek fiskalnych oferowanych na polskim rynku. Tak duża liczba jest w stanie zaspokoić potrzeby każdej placówki handlowej niezależnie od jej rozmiarów i zakresu działalności. VENTO z wyświetlaczem obrotowym docenią więc przede wszystkim duże sklepy i sklepy specjalistyczne posiadające bogatą i często zmienianą ofertę towarową (np. sklepy z częściami samochodowymi, elektronicznymi itp.).

Drukarka VENTO z wyświetlaczem obrotowym, podobnie jak jej odpowiednik ze zwykłym wyświetlaczem wyposażona jest w japoński, niezwykle niezawodny, termiczny mechanizm drukujący FUJITSU FTP 634, zapewniający cichy i bardzo szybki wydruk paragonów. VENTO z wyświetlaczem obrotowym współpracuje z niemal każdym programem do obsługi sprzedaży.

Obsługa drukarki VENTO z wyświetlaczem obrotowym jest taka sama jak w przypadku zwykłej wersji VENTO, czyli wyjątkowo prosta i intuicyjna. Pojawiające się polskie komunikaty na dwuwierszowym, podświetlanym i alfanumerycznym wyświetlaczu kasjera, bardzo dokładnie objaśniają pracę i stan drukarki bez konieczności zaglądania do instrukcji obsługi.

 

Informacje techniczne:

 

Mechanizm drukujący: FUJITSU FTP 634
Papier: termiczny 2x38 mm, średnica rolki 42 mm
Wyświetlacz: kasjer: alfanumeryczny LCD, 2 x 16 znaków
                      klient: numeryczny LED, 9 znaków
Pojemność pamięci: 120 000 PLU
Ilość stawek VAT: 7
Zasilanie: zasilacz zewnętrzny (220V), wbudowana bateria

Wymiary: 220x160x300 mm

Masa: 1,40 kg
Złącze szuflady: opcja