Obecnie fiskalizacja, w myśl nowych dopuszczeń MF, jest wykluczona !


Drukarka fiskalna Vento jest najmniejszą drukarką fiskalną w ofercie NOVITUS S.A. Niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe wkomponowanie drukarki w eleganckie wnętrza hoteli, restauracji, salonów samocho-dowych itp. Vento umożliwia ewidencję 120 000 kodów towarowych.

 

Vento

 

Drukarka fiskalna Vento została zaprojektowana myślą o placówkach handlowych prowadzących sprzedaż przy użyciu komputera Drukarka wyposażona jest w niezawodny, termiczny mechanizm drukujący zapewniający cichy i szybki wydruk paragonów. Vento współpracuje z prawie każdym programem do obsługi sprzedaży.

Vento jest pierwszą w Polsce w pełni przenośną drukarką fiskalną. Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie i wbudowanej baterii może być stosowana w handlu obwoźnym.

Vento dzięki termicznej drukarce polecane jest szczególnie tam, gdzie zadowolenie klienta z komfortowej obsługi jest szczególnie ważne (hotele, restauracje, salony samochodowe). Wykorzystanie nowoczesnej drukarki termicznej zapewnia cichy i szybki wydruk oraz znacznie podnosi efektywność pracy.

Obsługa drukarki jest bardzo prosta i intuicyjna. Polskie komunikaty na wyświetlaczu bardzo dokładnie objaśniają pracę i stan drukarki bez konieczności zaglądania do instrukcji obsługi.

 

Informacje techniczne:

 

Mechanizm drukujący: FUJITSU
Wyświetlacz: dla kasjera - alfanumeryczny LCD (2 x 16 znaków)
                      dla klienta - alfanumeryczny LCD (1 x 16 znaków)
Pojemność pamięci: 120 000 PLU
Ilość stawek VAT: 7
Zasilanie: zasilacz zewnętrzny (220V, 50 Hz)
Temperatura pracy: 5 - 40 ºC

Wymiary: 140x288x96 mm

Masa: 1,40 kg
Złącze szuflady